Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

×

+48 91 40 40 843

Wyślij wiadomość

Zaloguj się / Zarejestruj się ›
Kamera samochodowa Garett Road 9
Kamera samochodowa Garett Road 9
Kamera samochodowa Garett Road 9
Kamera samochodowa Garett Road 9
Kamera samochodowa Garett Road 9

Kamera samochodowa Garett Road 9

Kamera samochodowa Garett Road 9

Videorejestratory

Kod producenta: AFGAKC12Q010

EAN: 5903246283938

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Kamera samochodowa Garett Road 9

 • Specyfikacja

  Specyfikacja

  Kąt widzenia

  170 stopni

  Wielkość wyświetlacza

  2''

  Miejsce montażu

  Na przedniej szybie

  Format wideo

  .MOV / H.264

  Wbudowany mikrofon

  Tak

  Wbudowany głośnik

  Tak

  Rozdzielczość nagrywania

  2280*2160 24kl./s

  Rodzaj sensora

  OV4689 (przód) + Sony IMX323 (tył)

  Gwarancja

  24 miesiące

  Informacje dodatkowe

  Gwarancja 24 miesiące

  Rozdzielczość zdjęć

  12MP

 • Opis produktu

  ikona

  Kamera samochodowa nowej generacji

  Kamery samochodowe stają się coraz bardziej niezbędnym wyposażeniem samochodów, nie tylko służbowych, ale także prywatnych. Rejestracja zdarzeń drogowych jest bowiem najlepszą metodą na wskazanie sprawcy lub na udokumentowanie losowego wypadku. Ważne więc jest, by zapis wideo był jak najwyższej jakości. Za jakość naszej kamery samochodowej odpowiadają: optyka Sony IMX, układ NOVATEK oraz technologia WDR. To dzięki tym atutom kamera umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD oraz wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 MP. O wysokiej klasie urządzenia świadczą także: czujnik ruchu, G-Sensor, dwie kamery oraz wbudowany wyświetlacz.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Wideo w jakości 2160P oraz świetnej jakości zdjęcia

  W kamerze zastosowana została optyka OV oraz chipset NOVATEK, co sprawia, że rejestrowane materiały są wysokiej jakości. Filmy nagrywane są w rozdzielczości 2160P (24 FPS), czyli w znacznie wyższej niż rozdzielczość Full HD. Dodatkowo zdjęcia w rozdzielczości 12 MP będą doskonałym materiałem dokumentującym każde zdarzenie. Na filmy i zdjęcia można także nakładać własny tekst.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Dwie kamery, rejestrujące obraz z przodu i tyłu pojazdu

  Oprócz standardowej, przedniej kamery, istnieje możliwość zainstalowania dodatkowej, tylnej kamery, która będzie rejestrować obraz z tyłu pojazdu. Jest to bardzo przydatne m.in. podczas parkowania, manewrowania, a także przy rejestracji zdarzeń drogowych z udziałem pojazdu jadącego za Tobą.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Technologia WDR, szerokie pole widzenia

  Nawet wyprzedzający Cię pojazd w tunelu zostanie zarejestrowany w czytelnej jakości! Zadba o to zarówno szerokokątny obiektyw, pozwalający na rejestrację przestrzeni nawet do 170°, a także technologia WDR, korygująca na bieżąco oświetlenie w celu uzyskania optymalnego obrazu.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Nagrywanie w pętli

  Dla kamery samochodowej najważniejsza jest bieżąca chwila. Dlatego po prostu będzie zastępować najstarsze nagrania aktualnymi. Chronione będą tylko te, które zostaną zabezpieczone przed nadpisaniem. Tzw. nagrywanie w pętli zapobiega sytuacjom, gdy przeładowana pamięć uniemożliwia dalszy zapis.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Automatyczne rozpoczynanie nagrywania

  W ogóle nie musisz pamiętać o włączaniu kamery samochodowej, ponieważ może ona samoczynnie uruchamiać się po przekręceniu kluczyka w stacyjce i automatycznie wyłączać się na postojach. Większa wygoda po prostu nie istnieje…

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  G-sensor - automatyczny zapis w przypadku kolizji oraz czujnik ruchu

  Zapis może włączyć się automatycznie, gdy wbudowany czujnik ruchu zarejestruje przemieszczający się przed kamerą obiekt. W przypadku kolizji G-sensor uruchomi zapis i jednocześnie nada nagraniu status ochrony przed automatycznym nadpisaniem.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Wykrywanie ruchu

  Tryb wykrywania ruchu to tryb czuwania kamery. Gdy kamera jest podłączona do aktywnego zasilania, na postoju czujnik ruchu nieustannie monitoruje przestrzeń i w przypadku wykrycia przemieszczającego się obiektu kamera automatycznie włączy zapis na ok. 1 minutę.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Wbudowany mikrofon oraz głośnik

  Dźwięki są ważną częścią zapisu i stanowią dopełnienie dokumentacji zdarzenia. Kamera posiada wbudowany mikrofon, a także głośnik, który umożliwia odtworzenie nagrania wraz z dźwiękiem, bezpośrednio po zarejestrowaniu. Do funkcji, alertów oraz wygodnych, fizycznych przycisków kamery przypisane są także dźwięki systemowe.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Przydatne dodatkowe funkcje

  Urządzenie zostało wyposażone w takie przydatne funkcje, jak: przypomnienia o włączeniu świateł, a także przypomnienia o przerwach podczas jazdy. Multifunkcyjność kamery samochodowej sprawia, że jest ona prawdziwie nowoczesnym dopełnieniem każdego pojazdu.

  GARETT ROAD 9 GPS
  ikona

  Moduł WIFI

  Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia bezprzewodowy transfer zarejestrowanego materiału z kamery na wszelkie możliwe urządzenia (laptop, tablet, telefon etc.). Taka opcja daje możliwość błyskawicznego udostępnienia nagrań i zdjęć, tuż po ich wykonaniu.

  GARETT ROAD 9 GPS