Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

×

+48 91 40 40 843

Wyślij wiadomość

Zaloguj się / Zarejestruj się ›
Microsoft Office 365 ProPlus

Microsoft Office 365 ProPlus

Microsoft Office 365 ProPlus

Programy Office

Part number: BE57FF4C-100C-4F1F-B82D-F1C5AB63A66

EAN: 5907595644082

Producent: Microsoft

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Microsoft Office 365 ProPlus

 • Specyfikacja
 • Opis produktu


  Pakiet Office na różnych urządzeniach

  Zawsze masz najnowsze wersje znanych aplikacji pakietu Office, niezależnie od używanego urządzenia — komputera PC/Mac, tabletu lub telefonu.


  Ulepszone zabezpieczenia i narzędzia do zapewniania zgodności

  Uzyskaj narzędzia, które ułatwiają zapewnianie, że komunikacja jest bezpieczniejsza i spełnia zasady dotyczące zapewniania zgodności.


  Dostosowywanie sposobu wdrażania do potrzeb

  Wdrażanie lokalne przy użyciu własnych narzędzi lub za pomocą usługi online Office 365 oraz uzyskiwanie bezproblemowych uaktualnień.

  .


  Usługa Office 365 ProPlus obejmuje:  Stały dostęp do najnowszych wersji następujących programów:


  Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher*, OneDrive, Access*
  Zawiera najnowsze aplikacje pakietu Office dla komputerów PC i Mac. Notuj swoje pomysły tak, jak Ci najwygodniej — przy użyciu klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego. Łatwo formatuj informacje w programie Excel za pomocą narzędzi rozpoznających wzorce i autouzupełniających dane. Łatwo wstawiaj zawartość z plików PDF, aby tworzyć własne atrakcyjne dokumenty programu Word. Projektuj materiały marketingowe dostosowane do marki i klientów.

  *tylko komputery PC  Profesjonalne opowiadanie historii w formacie cyfrowym


  Za pomocą aplikacji Sway, nowości w usłudze Office 365, możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne raporty, prezentacje, biuletyny, szkolenia i inną zawartość internetową — bezpośrednio na telefonie, tablecie lub w przeglądarce. Swaye można łatwo udostępniać. Wyglądają one świetnie na dowolnym ekranie.  Samoobsługowa analiza biznesowa w programie Excel  Znane narzędzie — Excel — oferuje teraz więcej możliwości. Odnajduj dane i twórz połączenia z nimi za pomocą dodatku Power Query, modeluj i analizuj te dane w dodatku Power Pivot oraz wizualizuj uzyskane informacje przy użyciu interakcyjnych raportów i map w programie Power View i dodatku Power Map.  Przechowywanie i udostępnianie plików

  Usługa OneDrive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi osobisty magazyn w chmurze o pojemności 1 TB — dostępny z dowolnego miejsca. Łatwo udostępniaj dokumenty innym osobom w organizacji i spoza niej oraz określaj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.


  Wszystkie plany usługi Office 365 dla firm zapewniają szereg korzyści:


  Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu (gwarantowane) na podstawie umowy SLA obejmującej gwarancję finansową.

  Nowatorskie metody zapewniania bezpieczeństwa z pięcioma warstwami zabezpieczeń i aktywnym monitorowaniem zapewniają ochronę danych klientów.
  Twoje dane należą do Ciebie. Chronimy je i zapewniamy poufność informacji.
  Wdrażanie usługi Office 365 w Twojej firmie i zarządzanie nią bez wymaganej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Możesz dodawać i usuwać użytkowników w ciągu kilku minut.
  Nie trzeba płacić za uaktualnienia wersji — aktualizacje są uwzględnione w subskrypcji. Nowe funkcje są regularnie przekazywane klientom usługi Office 365.
  Zarządzanie poświadczeniami i uprawnieniami użytkowników. Logowanie jednokrotne i synchronizacja z usługą Active Directory.

  Pomoc ze strony firmy Microsoft zapewnia odpowiedzi na pytania telefonicznie i w trybie online, zasoby z instrukcjami oraz łączność z innymi klientami korzystającymi z usługi Office 365 w celu rozwiązywania problemów z instalacją i uzyskiwania szybkich poprawek.