Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

×

+48 91 40 40 843

Wyślij wiadomość

Zaloguj się / Zarejestruj się ›
Microsoft Office 365 Enterprise E5

Microsoft Office 365 Enterprise E5

Microsoft Office 365 Enterprise E5

Programy Office

Part number: A044B16A-1861-4308-8086-A3A3B506FAC

EAN: 5907595644075

Producent: Microsoft

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Microsoft Office 365 Enterprise E5

 • Specyfikacja
 • Opis produktu


  Specjalnie dla zespołów i sieci

  Teraz możesz uprościć swoją infrastrukturę, korzystając z jednej platformy do obsługi połączeń, konferencji, wideo i udostępniania. Zapewnij swoim zespołom łączność w najlepszych dla nich środowiskach — w aplikacjach pakietu Office, których codziennie używają.


  Spersonalizowane i organizacyjne analizy

  Łatwe w obsłudze narzędzia do monitorowania danych dynamicznych i szczegółowych analiz umożliwiają odkrywanie nowych wątków w danych za pomocą jeszcze bardziej interakcyjnych raportów, prostszych pulpitów nawigacyjnych i atrakcyjnych wizualizacji danych.


  Zabezpieczenia zorientowane wokół użytkowników

  Firma Microsoft dba o Twoje bezpieczeństwo, więc nie musisz tego robić samodzielnie. Teraz masz jeszcze większą kontrolę z ulepszoną ochroną prywatności, większą przejrzystością i udoskonalonymi mechanizmami kontroli użytkowników — nietrudno dostrzec, dlaczego jest to najbezpieczniejszy pakiet Office w historii.


  Usługa Office 365 Enterprise E3 zawiera następujące funkcje:  Stały dostęp do najnowszych wersji następujących programów:


  Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher*, OneDrive, Access*
  Zawiera najnowsze aplikacje pakietu Office dla komputerów PC i Mac. Notuj swoje pomysły tak, jak Ci najwygodniej — przy użyciu klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego. Łatwo formatuj informacje w programie Excel za pomocą narzędzi rozpoznających wzorce i autouzupełniających dane. Łatwo wstawiaj zawartość z plików PDF, aby tworzyć własne atrakcyjne dokumenty programu Word. Projektuj materiały marketingowe dostosowane do marki i klientów.

  *tylko komputery PC  Pakiet Office na komputerach, tabletach i telefonach:  Korzystaj z pełnego, zainstalowanego środowiska pakietu Office na komputerach PC, Mac, tabletach iPad®, tabletach z systemem Windows lub Android™ oraz większości urządzeń przenośnych. Każdy użytkownik może zainstalować pakiet Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (iPad, z systemem Windows lub Android) i 5 telefonach.


  Zaawansowana poczta e-mail


  Korzystaj z funkcji archiwów i archiwizacji do celów prawnych oraz nielimitowanego miejsca do magazynowania na potrzeby zapewniania zgodności z przepisami. Stosuj zasady ochrony przed utratą danych (DLP) oraz używaj porad dotyczących zasad, dzięki którym pracownicy poznają dodatkowe funkcje wymuszania zgodności w wiadomościach e-mail.  Kontrola dostępu do dokumentów i poczty e-mail


  Usługi zarządzania prawami umożliwiają ograniczanie prawa dostępu do dokumentów i poczty e-mail. Dokumenty i pocztę można udostępnić tylko wybranej grupie użytkowników, tak aby nikt inny nie miał możliwości ich wyświetlania ani edycji, nawet gdy są wysyłane poza organizację.

  Poczta e-mail i kalendarze

  Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook, do którego możesz uzyskiwać dostęp z komputera lub w przeglądarce internetowej. Skrzynka pocztowa ma pojemność 50 GB na użytkownika i umożliwia wysyłanie załączników o rozmiarze do 150 MB


  Przechowywanie i udostępnianie plików

  Usługa OneDrive dla Firm zapewnia każdemu użytkownikowi osobisty magazyn w chmurze o pojemności 1 TB — dostępny z dowolnego miejsca. Łatwo udostępniaj dokumenty innym osobom w organizacji i spoza niej oraz określaj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki.


  Spotkania online  Organizuj spotkania online z konferencjami audio, wideo HD i w sieci Web przez Internet. Dołączaj do spotkań jednym naciśnięciem lub kliknięciem, korzystając z dowolnego smartfonu, tabletu lub komputera.


  Emisja spotkania


  Emituj spotkania w Internecie dla nawet 10 000 osób, które mogą uczestniczyć w nich za pomocą przeglądarki i niemal dowolnego urządzenia. Opcjonalnie obejmuje to aplikację Bing Pulse do ankiet w czasie rzeczywistym i śledzenia upodobań oraz usługę Yammer w celu umożliwienia rozmów w trakcie emisji.
  Wiadomości błyskawiczne i łączność programu Skype

  Komunikuj się za pomocą wiadomości, połączeń głosowych i wideo, a także informuj o swojej dostępności za pomocą statusu online. Przekazuj użytkownikom Skype’a informacje o obecności, wysyłaj im wiadomości i korzystaj z połączeń audio.


  Centrum pracy zespołowej


  Czas na pełną łączność w zespołach dzięki aplikacji Microsoft Teams w usłudze Office 365, gdzie w jednym miejscu dostępne są czat, zawartość, kontakty i narzędzia, więc zespoły mają w zasięgu ręki wszystko, co jest im potrzebne.


  Firmowa sieć społecznościowa

  Oprogramowanie do współpracy i aplikacje biznesowe Yammer umożliwiają pracownikom nawiązywanie kontaktów z odpowiednimi osobami, udostępnianie informacji w zespołach i organizowanie projektów tak, aby można je było szybciej realizować.  Witryny zespołu


  Podstawowy magazyn 1 TB oraz 500 MB miejsca do magazynowania dla każdego użytkownika zapewniają łatwy dostęp do dokumentów oraz możliwość ich udostępniania.


  Mobilność


  Synchronizuj pocztę e-mail, kalendarz i kontakty. Uzyskuj dostęp do witryn programu SharePoint. Wyświetlaj i edytuj dokumenty pakietu Office za pomocą aplikacji Office Online, używając przeglądarki na urządzeniach z systemami Windows Phone, iOS i Android.
   


  Zarządzanie aplikacjami w przedsiębiorstwie


  Uprość zarządzanie aplikacjami w organizacji za pomocą zasad grupy, telemetrii oraz aktywacji na komputerze udostępnionym.


  Aplikacje Office Online

  Twórz i edytuj dokumenty programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.
     Zarządzanie pracą

  Usługa Planner ułatwia Twojemu zespołowi tworzenie nowych planów, organizowanie i przypisywanie zadań, udostępnianie plików, prowadzenie rozmów o wykonywanych czynnościach oraz informowanie o postępach w pracy.


  Automatyzacja przepływu pracy

  Twórz zautomatyzowane przepływy pracy między aplikacjami i usługami w celu uzyskiwania powiadomień, synchronizowania plików, zbierania danych i tak dalej za pomocą narzędzia Microsoft Flow — bez kodowania.   Inteligentne wyszukiwanie i odnajdywanie

  Uwolnij kreatywność w organizacji, stosując wyszukiwanie w całej usłudze Office 365 na podstawie spersonalizowanych analiz. Odnajduj zawartość i wiedzę za pomocą programu Microsoft Graph, korzystając ze wzorców współpracy i połączeń. Korzystaj z inteligentnego wyszukiwania w wielu środowiskach, w tym w programie SharePoint, aplikacji Delve oraz aplikacjach pakietu Office.

  Analiza zagrożeń


  Analiza zagrożeń udostępnia szeroki wgląd w środowisko zagrożeń, ułatwiając wyciąganie praktycznych wniosków, a także zapewnia proaktywne cyberbezpieczeństwo, co wspomaga obniżanie kosztów.


  Zaawansowane zabezpieczenia


  Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami pomaga chronić użytkowników przed wyrafinowanymi zagrożeniami ukrytymi w wiadomościach e-mail, załącznikach i linkach. Dzięki skrytce klienta możesz ograniczyć dostęp do danych tylko do wstępnie wyznaczonych, zatwierdzonych przez administratora osób uwierzytelnianych dwuskładnikowo, zyskując większą kontrolę i przejrzystość. Wbudowane funkcje usługi Office 365 Cloud App Security umożliwiają natomiast lepszy wgląd w środowisko usługi Office 365 i kontrolę nad nim.  Narzędzia do analizy


  Dzięki dynamicznym pulpitom nawigacyjnym i interakcyjnym raportom usługi Power BI Pro użytkownicy bez umiejętności technicznych mogą wizualizować i analizować dane z większą szybkością, wydajnością i zrozumieniem. Na interaktywnych pulpitach nawigacyjnych aplikacji Microsoft MyAnalytics udostępniane są wyniki analiz danych osobistych i organizacyjnych opartych na informacjach pochodzących z całej usługi Office 365.


  Usługa wideo dla przedsiębiorstw


  Twórz i udostępniaj klipy wideo oraz zarządzaj nimi bezpiecznie w całej organizacji. Usługa Microsoft Stream ułatwia wszystkim współpracę opartą na klipach wideo, co pozwala pozostawać na bieżąco z najistotniejszą zawartością.


  Zarządzanie aplikacjami w przedsiębiorstwie


  Uprość zarządzanie aplikacjami w organizacji za pomocą zasad grupy, telemetrii oraz aktywacji na komputerze udostępnionym.


  Integracja poczty głosowej (Unified Messaging)  Obsługa hostowanej poczty głosowej z funkcją automatycznej recepcjonistki. Wiadomości poczty głosowej są nagrywane w usłudze Exchange Online, a użytkownicy mają do nich 
  dostęp z programu Outlook lub przez telefon komórkowy obsługujący odpowiednie funkcje.  Klucz klienta


  Zapewniaj i kontroluj własne klucze kryptograficzne do szyfrowania danych usługi Office 365 w spoczynku w chmurze w celu spełnienia własnych potrzeb dotyczących zgodności. Kontrolujesz te klucze, więc możesz je odwołać, aby uniemożliwić odczyt swoich danych w chmurze i zainicjować usunięcie danych.  Wszystkie plany usługi Office 365 dla firm zapewniają szereg korzyści:


  Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu (gwarantowane) na podstawie umowy SLA obejmującej gwarancję finansową.

  Nowatorskie metody zapewniania bezpieczeństwa z pięcioma warstwami zabezpieczeń i aktywnym monitorowaniem zapewniają ochronę danych klientów.
  Twoje dane należą do Ciebie. Chronimy je i zapewniamy poufność informacji.
  Wdrażanie usługi Office 365 w Twojej firmie i zarządzanie nią bez wymaganej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Możesz dodawać i usuwać użytkowników w ciągu kilku minut.
  Nie trzeba płacić za uaktualnienia wersji — aktualizacje są uwzględnione w subskrypcji. Nowe funkcje są regularnie przekazywane klientom usługi Office 365.
  Zarządzanie poświadczeniami i uprawnieniami użytkowników. Logowanie jednokrotne i synchronizacja z usługą Active Directory.

  Pomoc ze strony firmy Microsoft zapewnia odpowiedzi na pytania telefonicznie i w trybie online, zasoby z instrukcjami oraz łączność z innymi klientami korzystającymi z usługi Office 365 w celu rozwiązywania problemów z instalacją i uzyskiwania szybkich poprawek.