Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

×

+48 91 40 40 843

Wyślij wiadomość

Zaloguj się / Zarejestruj się ›
InsERT Rachmistrz NEXO box 1 stanowisko RN1

InsERT Rachmistrz NEXO box 1 stanowisko RN1

InsERT Rachmistrz NEXO box 1 stanowisko RN1

Księgowość

Part number: RACHMISTRZ NEXO 1 STANOWISKO

EAN: 5907616102843

Producent: InsERT

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

InsERT Rachmistrz NEXO box 1 stanowisko RN1

 • Specyfikacja

  Specyfikacja

  Wersja językowa:

  Polska

  Zastosowanie:

  Przyjazny system do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji podatku zryczałtowanego.

  Informacje dodatkowe

  Typ produktu:<br> Rachmistrz nexo – system uproszczonej księgowości<br> Wymagania sprzętowe:<br> komputer z procesorem Core2Duo;<br> 4 GB pamięci RAM;<br> system operacyjny Microsoft Windows XP SP 3 lub nowszy (zalecany Windows 7 lub nowszy);<br> system obsługi baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2 SP2 (lub wersja wyższa) z zainstalowanym komponentem Full-Text Search.

 • Opis produktu

  ikona

  Bogata funkcjonalność i prostota

  Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.
  Rachmistrz nexo został wyposażony w szereg rozbudowanych funkcji ułatwiających prowadzenie księgowości (od ewidencji VAT, umów i płac, środków trwałych i pojazdów, przez wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, po rozliczanie rozrachunków). Zaletami programu są m.in. automatyczna dekretacja dokumentów oraz elastyczna obsługa finansów i rozrachunków.

  Bogata funkcjonalność i prostota