Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

×

+48 91 40 40 843

Wyślij wiadomość

Zaloguj się / Zarejestruj się ›
MPM Oczyszczacz powietrza HL-OP-10
MPM Oczyszczacz powietrza HL-OP-10

MPM Oczyszczacz powietrza HL-OP-10

MPM Oczyszczacz powietrza HL-OP-10

Nawilżacze Wentylatory

Kod producenta: HL-OP-10

EAN: 5901308014933

Producent: MPM

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

MPM Oczyszczacz powietrza HL-OP-10

 • Specyfikacja

  Specyfikacja

  Technologia oczyszczania

  Wielostopniowa

  Wydajność oczyszczania [m³/h]

  240

  Filtracja powietrza

  Tak

  Nawilżanie powietrza

  Nie

  Wbudowany wyświetlacz

  Nie

  Sterowanie zdalne

  Nie

  Filtry

  HEPA , Węglowy , Wstępny

  Max. powierzchnia pomieszczenia [m²]

  30

 • Opis produktu

  Oczyszczacz powietrza Haus & Luft HL-OP-10

  Oczyszczacz przeznaczony do pomieszczeń domowych i biurowych o powierzchni do 30 m2. Wyjątkowo skuteczny, dzięki technologii filtracji powietrza OxyFrisch i wykorzystaniu filtra HEPA13.  SZEROKI ZASIĘG DZIAŁANIA
  Wprowadź zdrowe powietrze do swojej przestrzeni. Oczyszczacz sprawdzi się doskonale wpomieszczeniach do 30 m2. Dzięki szerokiemu zasięgowi działaniapoczujesz wokół siebie lepsze powietrze już po pierwszych minutach działania urządzenia.


  FILTR HEPA – STOP ALERGII I ZANIECZYSZCZENIOM
  Oczyszczacz z wbudowanym filtrem HEPA to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebująnajwyższej wydajności oczyszczania – między innymi alergików i astmatyków. Wykorzystywanypoczątkowo przez NASA dziś stosowany w przemyśle oczyszczaczy gwarantuje ochronę przed 99%zanieczyszczeń. Ten zbudowany z trzech warstw filtr za pomocą wykorzystanych w nim technologiipozwala na wchłanianie zapachów, zatrzymywanie pyłków, bakterii, grzybów, a nawet wirusów.
  WYSOKA JAKOŚĆ OCZYSZCZANIA
  Z wydajnością oczyszczania na poziomie 240 m3/h  w niekrótkim czasieoczyścisz powietrze z zanieczyszczeń, których nie dostrzeżesz na pierwszy rzut oka, a przy zachowanejgłośności pracy 50 dB oczyszczacz nie będzie przeszkadzać Ci w wykonywaniucodziennych zadań.

  Technologia OxyFrisch - unikatowy system 5-stopniowej filtracji powietrza zapewniająca skuteczność oczyszczenia powietrza osiąga 99,99%. Elementy składowe:
  Filtr wewnętrzny (wymienny) 3-warstwowy
  Filtr wstępny – pierwszy etap procesu oczyszczania powietrza z kurzu i alergenów, włosów i sierści zwierząt
  Filtr z węglem aktywnym, eliminujący formaldehyd, benzen, szkodliwe gazy oraz zapachy
  Filtr HEPA13 – zasadnicza filtracja z kurzu, pyłków, alergenów, zarodników grzybów, dymu
  Lampa UV – biologiczne oczyszczanie powietrza, eliminacja bakterii, wirusów, mikroorganizmów
  Jonizator – generuje jony ujemne, równoważąc niekorzystne dla samopoczucia jony dodatnie, emitowane przez obiekty elektryczne (TV, komputer) . Polepsza jakość atmosfery, dając odczucie nadmorskiej bryzy lub powietrza po burzy