Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

×

+48 91 40 40 843

Wyślij wiadomość

Zaloguj się / Zarejestruj się ›
Kamera samochodowa Garett Trip 3
Kamera samochodowa Garett Trip 3
Kamera samochodowa Garett Trip 3
Kamera samochodowa Garett Trip 3
Kamera samochodowa Garett Trip 3

Kamera samochodowa Garett Trip 3

Kamera samochodowa Garett Trip 3

Videorejestratory

Kod producenta: AFGAKC12N050

EAN: 5903246283877

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Kamera samochodowa Garett Trip 3

 • Specyfikacja

  Specyfikacja

  Kąt widzenia

  140 stopni

  Wielkość wyświetlacza

  3"

  Miejsce montażu

  Na przedniej szybie

  Format wideo

  .MOV / H.264

  Wbudowany mikrofon

  Tak

  Wbudowany głośnik

  Tak

  Rozdzielczość nagrywania

  Full HD 1080P 30kl./s

  Rodzaj sensora

  GC2053

  Gwarancja

  24 miesiące

  Informacje dodatkowe

  Gwarancja 24 miesiące

  Rozdzielczość zdjęć

  12MP

 • Opis produktu

  Kamera samochodowa Garett Trip 3

  ikona

  Kamera samochodowa nowej generacji

  Kamery samochodowe stają się coraz bardziej niezbędnym wyposażeniem samochodów, nie tylko służbowych, ale także prywatnych. Rejestracja zdarzeń drogowych jest bowiem najlepszą metodą na wskazanie sprawcy lub na udokumentowanie losowego wypadku. Ważne więc jest, by zapis wideo był jak najwyższej jakości. Za jakość naszej kamery samochodowej Garett Trip 3 odpowiada wysokiej jakości optyka oraz chipset optyczny. To dzięki tym atutom kamera umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD oraz wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 MP. O wysokiej klasie urządzenia świadczą także: czujnik ruchu, G-Sensor, tryb parkingowy oraz wbudowany wyświetlacz.

  GARETT TRIP 3
  ikona

  Wideo w jakości FULL HD oraz świetnej jakości zdjęcia

  W kamerze samochodowej Garett Trip 3 zastosowana została najwyższej jakości optyka oraz chipset, co sprawia, że rejestrowane materiały są wysokiej jakości. Filmy nagrywane w rozdzielczości Full HD (30 FPS) plus zdjęcia w rozdzielczości 12 MP będą doskonałym materiałem dokumentującym każde zdarzenie. Na filmy i zdjęcia można także nakładać własny tekst.

  GARETT TRIP 3
  ikona

  Szerokie pole widzenia

  Nic nie umknie uwadze Twojej kamery samochodowej Garett Trip 3! Zadba o to szerokokątny obiektyw, pozwalający na rejestrację przestrzeni nawet do 140°

  GARETT TRIP 3
  ikona

  Nagrywanie w pętli

  Dla kamery samochodowej Garett Trip 3 najważniejsza jest bieżąca chwila. Dlatego po prostu będzie zastępować najstarsze nagrania aktualnymi. Chronione będą tylko te, które zostaną zabezpieczone przed nadpisaniem. Tzw. nagrywanie w pętli zapobiega sytuacjom, gdy przeładowana pamięć uniemożliwia dalszy zapis.

  GARETT TRIP 3
  ikona

  Automatyczne rozpoczynanie nagrywania

  W ogóle nie musisz pamiętać o włączaniu kamery samochodowej Garett Trip 3, ponieważ może ona samoczynnie uruchamiać się po przekręceniu kluczyka w stacyjce i automatycznie wyłączać się na postojach. Większa wygoda po prostu nie istnieje…

  GARETT TRIP 3
  ikona

  G-sensor - automatyczny zapis w przypadku kolizji oraz czujnik ruchu

  Zapis może włączyć się automatycznie, gdy wbudowany czujnik ruchu zarejestruje przemieszczający się przed kamerą obiekt. W przypadku kolizji kamera samochodowa Garett Trip 3 uruchomi zapis i jednocześnie nada nagraniu status ochrony przed automatycznym nadpisaniem.

  GARETT TRIP 3
  ikona

  Tryb parkingowy

  Tryb parkingowy to tryb czuwania kamery. G-Sensor monitoruje wydarzenia i w przypadku wykrycia uderzenia kamera automatycznie przejdzie w stan gotowości i włączy zapis na ok. 20 sekund.

  GARETT TRIP 3
  ikona

  Wbudowany mikrofon oraz głośnik

  Dźwięki są ważną częścią zapisu i stanowią dopełnienie dokumentacji zdarzenia. Kamera posiada wbudowany mikrofon, a także głośnik, który umożliwia odtworzenie nagrania wraz z dźwiękiem, bezpośrednio po zarejestrowaniu. Do funkcji, alertów oraz wygodnych, fizycznych przycisków kamery przypisane są także dźwięki systemowe.

  GARETT TRIP 3
  ikona

  Przydatne dodatkowe funkcje

  Kamera samochodowa Garett Trip 3 została wyposażona w takie przydatne funkcje, jak: przypomnienia o przerwach podczas jazdy. Multifunkcyjność kamery samochodowej sprawia, że jest ona prawdziwie nowoczesnym dopełnieniem każdego pojazdu.

  GARETT TRIP 3