Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

×

+48 91 40 40 843

Wyślij wiadomość

Zaloguj się / Zarejestruj się ›
Rejestrator samochodowy video Blaupunkt BP 2.5 FHD
Rejestrator samochodowy video Blaupunkt BP 2.5 FHD
Rejestrator samochodowy video Blaupunkt BP 2.5 FHD
Rejestrator samochodowy video Blaupunkt BP 2.5 FHD

Rejestrator samochodowy video Blaupunkt BP 2.5 FHD

Rejestrator samochodowy video Blaupunkt BP 2.5 FHD

Videorejestratory

Kod producenta: BLAUPUNKT BP2.5 FHD

EAN: 4260499850821

Producent: Blaupunkt

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Rejestrator samochodowy video Blaupunkt BP 2.5 FHD

 • Specyfikacja

  Specyfikacja

  Producent

  Blaupunkt

  Kąt widzenia

  170 stopni

  Wielkość wyświetlacza

  2''

  Miejsce montażu

  Na przedniej szybie

  Format wideo

  .MOV / H.264

  Wbudowany mikrofon

  Tak

  Wbudowany głośnik

  Tak

  Rozdzielczość nagrywania

  1920x1080p

  Rodzaj sensora

  G-Sensor

  Kolor

  Czarny

  Gwarancja

  24 miesiące

 • Opis produktu

  Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD

  ikona

  Zamiast tradycyjnego uchwytu

  Urządzenie wyróżnia się na tle pozostałych modeli, zarówno w ofercie marki, jak i innych, dostępnych na rynku rejestratorów, niewielkim i kompaktowym kształtem, a przede wszystkim sposobem mocowania. Zamiast tradycyjnego uchwytu na przyssawkę, model BP2.5FHD posiada specjalny zaczep mocowany bezpośrednio do szyby za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej 3M. Rozwiązanie to pozwala na bardziej stabilny montaż rejestratora, obniżenie przenoszenia ewentualnych drgań oraz zmniejszenie do minimum ograniczenia pola widzenia dla kierującego pojazdem. Regulacja nachylenia obiektywu pozwala na idealne dopasowanie obszaru nagrywania w pojazdach o praktycznie każdym kącie nachylenia przedniej szyby.

  Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD zamiast uchwytu, montaż na taśmę
  ikona

  Dobra jakość

  Rejestrator zapisuje obraz w rozdzielczości Full HD 1080P i posiada dodatkowe 3 tryby zapisu niższej jakości. Urządzenie rejestruje pliki w formacie MOV /H.264 i posiada funkcję nagrywania w pętli. Użytkownik może wybrać długość zapisywanego pliku spośród trzech opcji: 3 minuty, 5 minut oraz 10 minut. Fabrycznie włączona opcja HDR (High Dynamic Range) oraz manualna regulacja ustawień ekspozycji pozwala na zapisywanie optymalnego obrazu w zmiennych warunkach oświetlenia.

  Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD podczas jazdy z widokiem trasy
  ikona

  Rozpoznaje ruch, nagrywa!

  Wideorejestrator BP2.5FHD posiada również wbudowany czujnik ruchu, który może być wykorzystany do uruchamiania funkcji nagrywania. Materiał zostanie zarejestrowany tylko wtedy, gdy kamera wykryje poruszające się przedmioty przed obiektywem. Natomiast czujnik przeciążenia pozwoli ochronić zapisane pliki przed ich skasowaniem lub nadpisaniem. W sytuacji, gdy dochodzi do zderzenia lub ostrego hamowania aktualny fragment nagrania zostaje zapisany w taki sposób, że jego usunięcie jest możliwe tylko z pozycji komputera. Podobnie działa funkcja SOS, która zapobiega skasowaniu pliku wideo – jednak użytkownik musi tę funkcję aktywować ręcznie za pomocą przycisku na obudowie.

  Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD z video podczas drogi
  ikona

  Postój monitorowany

  Rejestrator posiada możliwość monitorowania pojazdu na postoju. Po aktywowaniu funkcji „Monitoring parkowania” rejestrator automatycznie włączy nagrywanie po wykryciu wstrząsów i wyłączy je po 10 sekundach. Aby monitoring parkowania działał poprawnie, rejestrator musi posiadać naładowany wewnętrzny akumulator lub być podłączony do zasilania.

  Wideorejestrator Blaupunkt BP 2.5 FHD lewa strona