Szanowny Użytkowniku w naszym serwisie wykorzystujemy pliki cookies w celu świadczenia usług, dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że cookies będą zapisane w pamięci urządzenia. Więcej w Polityce Prywatności.

×

+48 91 40 40 843

Wyślij wiadomość

Zaloguj się / Zarejestruj się ›
Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CPB/NZW Biały
Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CPB/NZW Biały
Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CPB/NZW Biały
Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CPB/NZW Biały

Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CPB/NZW Biały

Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CPB/NZW Biały

Nawilżacze Wentylatory

Kod producenta: TAC-12CPB/NZW

EAN: 5907720775575

Producent: TCL

Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt

Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CPB/NZW Biały

 • Specyfikacja

  Specyfikacja

  Producent

  TCL

  Moc

  3600 W

  Klasa energetyczna

  A

  Filtr

  Zmywalny powietrzny filtr (łatwy demontaż)

  Sterowanie

  Panel na górze wyświetlacza

  Poziom hałasu

  Brak danych

  Pojemność zbiornika

  Brak danych

  Gwarancja

  24 miesiące

 • Opis produktu

  Klimatyzator Przenośny TCL TAC-12CPB Biały

  ikona

  Komfortowe chłodzenie w prosty sposób

  Dobry klimatyzator przenośny jest wydajny, niezbyt hałaśliwy, tani w eksploatacji, przyjazny dla środowiska i wyposażony w funkcje pozwalające na komfortowe użytkowanie. Przenośne klimatyzatory powietrza TCL to urządzenia przystosowane do chłodzenia oraz osuszania a także wentylacji. W każdym z tych trybów produkty marki TCL są wysoce skuteczne zarówno w mniejszych, jak i w większych pomieszczeniach, wyróżniają się wysoką mocą chłodniczą a także maksymalnym przepływem powietrza wynoszącym w zależności od modelu od 330 do 450 m³/h. Na komfort użytkowania pozytywnie wpływa obecność wielu przydatnych funkcji tj. timera, pozwalającego na zaplanowanie automatycznego włączenia i wyłączenia klimatyzatora oraz specjalnego trybu sleep, jak również możliwość sterowania pilotem lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SMART Life.

  Klimatyzator Przenośny TCL TAC-12CPB skosem
  ikona

  Jak działa klimatyzator przenośny

  Działanie klimatyzatora TCL TAC-12CPB polega na wspólnej pracy skraplacza i parownika (wymienników ciepła), sprężarki, zaworu rozprężnego i wentylatora wymuszającego przepływ powietrza wokół wymienników. Za odbiór ciepła w parowniku oraz oddawanie go do skraplacza odpowiedzialny jest czynnik roboczy, nazywany też czynnikiem chłodzącym. Mechanizm ten wykorzystują wszystkie klimatyzatory marki TCL. Klimatyzatory marki TCL przenośne jednoczęściowe to tzw. monobloki, posiadają rurę odprowadzającą ciepło i wilgoć na zewnątrz budynku, która może być wyprowadzona przez otwór w ścianie lub okno. Wyprowadzenie rury na zewnątrz w taki sposób, aby przez otwarte okno nie dostawały się do środka masy nagrzanego powietrza, wymaga zastosowanie specjalnej uszczelki. Uszczelką jako dodatkowe akcesoria również posiadamy w naszej ofercie. Tego typu uszczelkę również posiadamy w naszej ofercie.

  Klimatyzator Przenośny TCL TAC-12CPB sterowanie smartfonem
  ikona

  Ważny wybór gdzie umieścić klimatyzator

  Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CPB to urządzenie mobilne, które w razie potrzeby można przenieść do innego pomieszczenia. Nie oznacza to jednak, że można ustawić go gdziekolwiek, ponieważ budowa takiego sprzętu stwarza pewne ograniczenia. Należy zatem pamiętać, że wybierając klimatyzator zawsze należy uwzględnić konieczność wyprowadzania na zewnątrz rury (klimatyzator bez rury w rzeczywistości nie jest klimatyzatorem, tylko klimatorem) i zastanowić się, gdzie można będzie ustawić sprzęt, biorąc pod uwagę warunki techniczne i koszty dostępnych rozwiązań.

  Klimatyzator Przenośny TCL TAC-12CPB w sypialni
  ikona

  Najważniejsze parametry przenośnych klimatyzatorów

  Jednym z najważniejszych parametrów technicznych klimatyzatora przenośnego TCL TAC-12CPB jest jego moc chłodnicza, która decyduje o tym, jak dużą powierzchnię będzie w stanie schłodzić dane urządzenie. Drugim niezmiernie istotnym parametrem jest współczynnik przepływu powietrza. Wskaźnik ten informuje o szybkości chłodzenia, zatem im jest on wyższy, tym szybciej urządzenie będzie w stanie obniżyć temperaturę w pomieszczeniu. Prawidłowe dobranie rodzaju klimatyzatora do wielkości pomieszczenia – pozwala to na jego skuteczne i wydajne działanie. Należy również pamiętać o wskaźniku efektywności energetycznej, poziomie hałasu a także walorach wizualnych.

  Klimatyzator Przenośny TCL TAC-12CPB panel sterowania